| anonim_2270 a întrebat:

FUNDA + VOT! am parul negru negru in prezent. parul meu natural e castaniu, am ochii caprui si am tenul destul de mult deschis l culoare. m-am vopsit o singura data in ianurie cu negru si acum vreau sa ma fac un blond :X dar nu blond deschis un pic mai inchis frumosh crying ( cum avea adela popescu inainte) :X sprancenele nw le am nici negru nici blonde intre. ce sa fac sa am blond? : :X nu imi place negru nu imi sta binecrying sa ma decolorez? nu e prea dur pentru par crying? daca ma decolorez la salon o singura data voi scapa de negru? si dupa ce ma voi decolora ma voi vopsi blond love struck, va iesi asa cum trebuie :X? plzz ajutati.ma sad

2 răspunsuri:
| miha90z a răspuns:

Buna. eu am fost bruneta si m-am decolorat. este foarte dur pentru par.eu am fost nevoita sa ma tund bob pentru ca mi-am ars parul groaznic. si nu cred ca iti va iesi dintr-o singura decolorare. bine, tine mult si de tipul de par, al meu de exp este f subtire big grin dar daca chiar esti decisa sa te faci blonda dupa fa si tratamente pentru par, de preferat tot la salon.

| BellyGiggling a răspuns:

Buna lauritahappy!
Pai cred ca e dur pentru par si apoi s-ar vedea si urat cand se apropie cinevastraight face
dar poti o data cu vopsitul parului sa iti vopsesti si sprancenelewinking
ar fi cel mai usor dupa mine si nici nu afecteaza cresterea sau altceva
oricum succes:* si sa ne spui cum faci pana la urma!
fundita acumbig grin?