| anonim_2270 a întrebat:

FUNDA + VOT! am parul negru negru in prezent. parul meu natural e castaniu, am ochii caprui si am tenul destul de mult deschis l culoare. m-am vopsit in ianurie cu negru si acum vreau sa ma fac un blond :X dar nu blond deschis un pic mai inchis frumosh ((( cum avea adela popescu inainte) :X sprancenele nw le am nici negru nici blonde intre. ce sa fac sa am blond? : :X nu imi place negru nu imi sta bine sa ma decolorez? nu e prea dur pentru par? daca ma decolorez la salon o singura data voi scapa de negru? si dupa ce ma voi decolora ma voi vopsi blond, va iesi asa cum trebuie? plzz ajutati.ma crying

1 răspuns:
| monyk a răspuns:

Buna,negru pe blond nu merge,fie astepti pana se decoloreaza parul natural, fie te decolorezi si vei scapa de negru, oricum cam greu prinde blondul pe culori inchise.Cred ca va iesi cum trebuie daca te decolorezi si te vopseti blond, o prietena asa a facut si i-a iesit culoarea cum a vrut.