| DenyAmphetamine a întrebat:

BUNA ieri [20.09.2010] m-am uitat LA COMANDA LA MINE...si era un baiat Vali love struck frumooooos fok... si as vrea sa aflu hi5 si id`ul lui
care`l da prim fundalove struck

Răspuns Câştigător
| gabyXD a răspuns:

Nu sunt fictive ca si de la noi din oras a au participat niste fete pe care le stiu si asa le chema si inrealitate. si da si eu l-am vazut :X e foarte tare tipul day dreaming

34 răspunsuri:
| ldelia09 a răspuns:

Ba serios calmati-va in ***laughing ok vali e dragut, e genul meu.thinking pana mea da acum toti cum au mai zis si altii a trecut Justin Biecur si apare Valilaughing hai maa "get a life dude"straight face

| ldelia09 a răspuns:

Nu mai mancati **** ca nu e fictivoh go on Il am in listaoh go on, si cand despre vorbitul despre iarba.crezi ca il mai doare in cur ca zice ca a fumat ...mare rahatoh go on

| username007 a răspuns:

Nu mai mancati rahat
e super ok tipul.este de la mine din sat dar s-a mutat de 3 ani pentru ca s-au despartit parinti
am fost cu el in generala

| melysa_8809 a răspuns:

Bai fetito tu crezi ca el e asa in realiate nai auzit fatoo de personaj fictiv e doarin filme atata tot esti cu capu si in primul rand ce draq vedeti voi la el frumos ca eu nu vad nimic ce e chic e pirsurile atata tot in rest e varza

| BluuDinosaur a răspuns:

Danmp3 vali asa il cheama vali dobre si e realhappy