| papusicadragutica123456 a întrebat:

BUNA ieri [20.09.2010] m-am uitat LA COMANDA LA MINE...si era un baiat Vali frumooooos foc... si as vrea sa aflu hi5 si id`ul lui de mess

4 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Http://www.hi5.com/profile.html?uid=5960986531 asta e profilul lui, sper sa mearga linkul :) iar id-ul, ultima data stiam ca are Type_crazzy, nu stiu daca mai intra pe asta. (l-am aflat intamplator).

| Mangustă a răspuns:

Stai! Se mai difuzeaza comanda la mine?! O.O Cand si pe ce program?
Daca era dintr-un episod mai vechi, sfara-mi visele si zi-mi din care...

| znstr a răspuns (pentru Mangustă):

Uite aici episodul, http://www.trilulilu.ro/video-film/comanda-la-mine-20-septembrie-2010 din pacate nu se mai difuzeaza, si eu eram fana. :(( :))

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pare cam gay dupa moaca sa nu iti faci sperante prea mari. rolling on the floor