| hiphopgirl a întrebat:

Buna imi dati un link de unde pot donwloada cartea Ce se intampla cu mine?(despre fete) sau daca o aveti ii faceti poza la fiecare pagina? si imi trimiteti pozele prin e mail la anonima_supertare va rog Funda and voturi.

1 răspuns:
| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Salut! Eu am cumparat acum putin timp cartea asta pentru o prietena si stiu ca am gasit-o la Carturesti cu aproape 10 lei. Si eu am cautat o versiune de citit online, dar n-am gasit sad
Sper ca te-am putut ajuta.