| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca si el ma place dar prietenei mele celei mai bune ii place de el.adica ea mai mult se joaca cu el... spuneti va rog ce sa fac...Multumesc!

2 răspunsuri:
| vlad9gabriel a răspuns:

E complicat dar eu cred ca cel mai bine este sa-i spui si...nu se stie niciodatahappy succes big grin

| TheBoy_4498 a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu ea si sa va lamuriti care sa-l "atace"winking. Spune-i ca si tie iti place de el si ca sa nu se mai joace cu el pentru ca te raneste.