| alex951 a întrebat:

imi place si mie de o fata am vrut sa vorbesc cu ea intre 4 ochi dupa ore dar nu a vrut ca se interpreta si acum nu stiu ce sa fac sa mai incerc sau sa renunt(daca e sa renunt nu stiu, nu pot sa o uit imi vine in minte mereu numele si chipul ei)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| bivorul a răspuns:

Daca o iubesti asa mult nu renunta si incearca pana la capat big grin sfatu meu si eu am facut la fel si la mine nu a vrut da am tot incercat bafta cu fata si multa sanatate funda!

Răspuns utilizator avertizat
| Patadeculoare a răspuns:

Nu nu renunta poate si fata te place si nu are curajul sa-ti spunalove struck

| alex951 explică (pentru alexxyaSweet):

Si cum s-o uit? cand ma gandesc la ea 24 din 24

| alex951 explică (pentru Patadeculoare):

Dar daca ii place de mine de ce a zis:ca nu vrea sa vorbeasca sa nu se interpreteze

| alex951 explică (pentru Patadeculoare):

?

| Nayuky a răspuns (pentru alex951):

Probail ca e mai timida, poate nu vrea sa stie nimeni..chestia e ca relatiile pe ascus de obicei din cate am auzit au farmec doar cat timp raman secret..si dupa nu mai e interesant..eu zic sa nu renunti daca chiar ti la ea, sa renunti nu e o optiune..insa daca e pitipoanca sau figranta..mai bine lasa

| Nayuky a răspuns (pentru alexxyaSweet):

Na bine ca suntem tarfe si nu avem ocupatie..eu nu pricep. daca tot comentati ca fetele sunt pitipoance, ca inseala..ca se joaca cu voi.ca sunt etc etc..pentru ce mai sunteti cu ele? o fata perfecta nu exista..insa exista si fete care nu fac nimic din astea..nu mai critica asa dur..chiar e neplacut, desi e drept ca fete care iau in serios chestia asta sunt cam greu de gasit, dar la fel e si in cazul baietilor.

| imitatiedeom a răspuns:

Incearca o abordare indirecta, gen internet, telefon.

| alex951 explică (pentru imitatiedeom):

Nu pricep...cum sa incerc indirect... sa o intreb daca vrea sa stea cu minne pe net?

| imitatiedeom a răspuns:

Sun-o, sau vorbeste cu ea pe mess, pentru a va intalni in alta parte, nu dupa ore pentru a se interpreta.

Răspuns utilizator avertizat
| Nayuky a răspuns (pentru alexxyaSweet):

Pai si atunci ce ai vrut sa zici?

Răspuns utilizator avertizat
| Patadeculoare a răspuns (pentru alex951):

Pfff...straight face