| alex951 a întrebat:

imi place si mie de o fata am vrut sa vorbesc cu ea intre 4 ochi dupa ore dar nu a vrut ca se interpreta si acum nu stiu ce sa fac sa mai incerc sau sa renunt(daca e sa renunt nu stiu, nu pot sa o uit imi vine in minte mereu numele si chipul ei)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
15 răspunsuri:
| imitatiedeom a răspuns:

Incearca o abordare indirecta, gen internet, telefon.

| alex951 explică (pentru imitatiedeom):

Nu pricep...cum sa incerc indirect... sa o intreb daca vrea sa stea cu minne pe net?

| imitatiedeom a răspuns:

Sun-o, sau vorbeste cu ea pe mess, pentru a va intalni in alta parte, nu dupa ore pentru a se interpreta.

Răspuns utilizator avertizat
| Patadeculoare a răspuns:

Nu nu renunta poate si fata te place si nu are curajul sa-ti spunalove struck

| alex951 explică (pentru Patadeculoare):

Dar daca ii place de mine de ce a zis:ca nu vrea sa vorbeasca sa nu se interpreteze

| alex951 explică (pentru Patadeculoare):

?

| Nayuky a răspuns (pentru alex951):

Probail ca e mai timida, poate nu vrea sa stie nimeni..chestia e ca relatiile pe ascus de obicei din cate am auzit au farmec doar cat timp raman secret..si dupa nu mai e interesant..eu zic sa nu renunti daca chiar ti la ea, sa renunti nu e o optiune..insa daca e pitipoanca sau figranta..mai bine lasa

| Patadeculoare a răspuns (pentru alex951):

Pfff...straight face

| bivorul a răspuns:

Daca o iubesti asa mult nu renunta si incearca pana la capat big grin sfatu meu si eu am facut la fel si la mine nu a vrut da am tot incercat bafta cu fata si multa sanatate funda!