| Denisa4165 a întrebat:

Imi puteti da detalii va rog despre profilul economic(materii, teze etc)? Si daca sunteti la un liceu din București imi puteti spune cum sunt elevii/profesorii?

2 răspunsuri:
| melodrama a răspuns:

Sunt la colegiul tehnic gheorghe asachi pe profil media, profesorii dau note si motiveaza absente din burta, e singurul liceu de elita din Buc.

| Violleta2022 a răspuns:

Profesorii si elevii sunt exact la fel peste tot, unii mai multi, altii mai putin buni. Profesoriid e asemeni.
daca esti copil bun si pui mana si inveti, profesorii ti se vreo parea paine lui dumnezeu. Daca esti lenesa si nu inveti, nici profesorii si nici colegii nu te vor trata bine.
Tezele si materiile sunt specifice: multa, foarte multa matematica si teme multe, ca deh, matematica se invata doar rezolvand probleme si exercitii.