| anonim_4396 a întrebat:

Spune`ti`mi cate ceva despre profilul de liceu filologie bilingv engleza. (despre materii, teze etc) Daca sunteti la un astfel de liceu spune`ti`mi cum vi se pare. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| lorrryyy a răspuns:

Din cate stiu eu la filo dintra 11 nu mai faci fizica chimie mate bio si din astea de profil real, dai 4 teze:romana latina isto sau geogra si engleza faci multa engleza si romana nu dai bac din mate.eu nu sunt la filo dar am auzit ca nu e greu doar tr sa te pricepi la romana la comentarii compuneri etc si sa inveti bine la engleza acum depinde si ce profi nimeresti mult succes sa intri la liceu unde vrei!