| Kida_5763 a întrebat:

Astazi prietena mea a aflat la ce liceu a intrat si m-a rugat pe mine sa va pun cateva intrebari despre acest liceu.Este vorba de Gheorghe Airinei din Bucuresti. Intrebarile sunt: Se poarta uniforma? Ce materii se fac la profilul economic? Cum sunt profesorii? Si daca stiti, imi puteti da si alte informatii. :* Multumesc. :*

1 răspuns:
| disi2001 a răspuns:

Se poarta uniforma. La profilul economic se face chimie, romana, matematica, gramatica, geometrie, geografie, tehnologie, biologie, sport etc. Profesorii nu sunt chiar asa de indulgenti. Alte informatii ar fi ca este un liceu frumos, iar acolo se va simti in siguranta si isi va face prieteni buni! Funda?