| Corina_7756 a întrebat:

Bunahappy! IN curand vine ziua mea de nastere si nu stiu unde as putea sa mi-o serbez, acasa nu as mai vrea deoarece anul trecut a fost cam dezastru! Puteti sa imi dati cateva idei de cluburi, etc dar totusi sa nu aiba preturi foarte scumpe deoarece sunt eleva?
Vreau sa specific ca am 16 ani si vreau sa invit 10-15 persoanehappy
Multumesc dau si >funda:

6 răspunsuri:
| Andreutza1998 a răspuns:

A mai trecut un an.V-ati schimbat, desi nu va dati seama, puteti sa va faceti acasa.Cat mai scurt. Funda, pls

| AnnaDee a răspuns:

Buna!
E si ziua mea luna asta, numai ca fac 15.
Cel mai bine ar fi sa o faci la Mc, sau intr-un restaurant, nu prin cluburi ca nu sunteti asa mari. In plus, nu e asa scump.
La multi ani de pe acum si succes cu party-ul!
O zi buna!

| NikoIsDirectioner a răspuns:

Cam putine persoane pentru. un club...

Răspuns utilizator avertizat
| AnnaDee a răspuns:

@ilovemusicboy
Ei bine, nu stiu ce ai vazut tu, dar cunosc pe cineva care a facut-o la Mc, cu o multime de prieteni.
Oricum, pe bune acum, clubbing-ul nu e prea extravagant?
Whatever, daca-ti place, mergi. Ai grija ca sunt scumpe bauturile pe acolo. (nu ma refer la alcool)

| Corina_7756 explică:

@ilovemusicboy sunt din Bucurestihappy