| Ella_1621 a întrebat:

la LG P500 daca trimit o melodie unde o pot gasi? ca in galerie nu este. o gasesc doar in aplicatia "muzica" dar de acolo nu o pot trimite sau cel putin nu stiu eu cum.mentionez ca am si card.in galerie imi apare o singura poza facuta ieri cand mi-am luat telefonul.help urgent plzzzz... fundoi:X.mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| justsmile_1748 a răspuns:

Cat am cautat si eu laughing
Du-te in Android Market si downloadeaza "ASTRO"... doar asa merge happy
bafta :*

2 răspunsuri:
| alexandra_9401 a răspuns:

As vrea si eu sa stiu...ca am si eu tel desta dar nujt cum se trimit melodie

| frumusica26 a răspuns:

Intri in think free ofice si acolo trimiti oricee. Fundaa?