| godzila007 a întrebat:

Salut, am un LG p500 si vreau sa stiu cum pot pune cod cand vreau sa intru la mesagerie sau la muzica sau la galerie, etc!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In setarile telefonului la securitate pui un model de blocare la telefon. Prin cateva miscari il deblochezi fara probleme.

| rapp2020 a răspuns:

Intri la setari, si la securitate acolo alegi ce fel de securitate vrei.

| GAMENFS a răspuns:

Cauti pe magazin play AppLock si instalezi si apoi iti dai seama mai departe.

| Fola_Adela_1983 a răspuns:

Iti instalezi 360 security. Foarte folositor. Poti sa iti pui si parole la ce vrei tu happy