| George0508 a întrebat:

M-am certat cu un prieten din echipa de fotbal,ma văd cu el des la antrenamente, diferite evenimente deoarece sunt dintr-un oraș mic,el spune ca eu intr-o zi l-am bârfit,dar eu nu am făcut asta, a auzit de la cineva. Cum ar trebui sa reactionez când mă voi vedea cu el sau dacă imi va zice ceva?

2 răspunsuri:
| Tataru_Ionut_2001 a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca a fost o greseala, ca tu nu l-ai barfit, dupa care ii spui ca vreti sa va impacati

| Andreeush a răspuns:

Îi spui că nu ai făcut nimic din ce zice lumea și gata. Dacă nu te crede e problema lui, atâta timp cât tu nu ai nici o vină nu ai de ce să te simți vinovat.