| nstrmihai a întrebat:

Am inceput sa joc fotbal la varsta de 9-10 ani iar acum am 17. Ultimii 2 ani nu am mai fost la antrenamente deoarece am avut ambele maini rupte. As vrea sa stiu daca mai am sanse sa ma duc la alta echipa si daca da ce echipa imi recomandati. in ultimele 5 luni am facut sala.

2 răspunsuri:
| SoleX a răspuns:

Depinde de gravitatea fracturii, si care parte a "mainii" ai rupt-o.Da-mi detalii!

| nstrmihai explică:

Pai nu ma mai doare. Am avut-o rupta la incheietura. Acum joc fotbal doar asa cu baietii