| Daniel293m a întrebat:

Salut TPU, am 15 ani și vreau sa ma duc la o echipa de fotbal sau aici la mine în oraș la antrenamente.
Dar îmi e frica sa nu ma primească deoarece poate sunt prea mare de vârsta.
Ce ziceți?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poti merge la clubul sportiv care are si grupa de fotbal si poti ruga antrenorul sa te testeze, fiindca numai asa poti intra intr-o echipa sportiva, indiferent ca ai 15 ani sau mai mult, daca esti foarte bun, ei te primesc imediat.

| mi25 a răspuns:

Cui ii este frica de apa nu mananca peste. Incercarea moarte n-are.
Mergi si incearca, intreaba.

| Mereneu202007 a răspuns:

Salut, Daniel! Cred ca te vor primii, daca au grupa de varsta gen 2007, 2006. n ar trebui sa ti fie frica! Iti urez succes in viitoarea ta cariera!?