| gina09 a întrebat:

Buna ma doare burta in continu de 2 zile oare de ce? ce sa iau ca sa imi treaca?

10 răspunsuri:
| raluca_5052 a răspuns:

Ti-a venit ciclu? poate din cauza asta si te sfatuiesc sa iei un agocalmin sau aspirina sau fa-ti un ceai de codita soricelului cu putina miere in el si ai sa vezi ca te vei simti mai bine.Sa sti ca este foarte bine sa bei ceai de codita soricelului cu mire dupa fiecare masa te protejaza de raceli, dureri de burta si de alte boli

| Bubu_7041 a răspuns:

Te'ai gandit ca'ti vine menstruatia? sau poate ai racit... i'a un ketonal sau du-te la doctor.

| dumitruanca17 a răspuns:

Cati ani ai?
Probabil de la menstruatie daca nu ti-a venit pana acu` big grin
Sunt niste pastile : " No-Spa"
sunt bune pentru durerile de burta de orice felwinking

| βǿβǿ a răspuns:

Acesta este un semn ca trebuie sa iti vina mesntruatiahappy
nu te speria

incearca sa stai in pat mai mult
si sa iti pun un flacon cu apa calda pe burta
iti va trecehappy

multa sanatate>big grin

| Iull14 a răspuns:

Daca te doare in partea dreapta.ar trebuie sa mergi la un doctor
poti sa iei no spa big grin
Funda?smug

| gina09 explică:

Ciclu mea venit.cam de o saptamana ma doare in partea de jos e o durere continua.

| KarmaChameleon a răspuns:

Poate ai vreo infectie urinara, ai racit, apendicita etc.Mergi la un doctor si fa un control.Sa speram ca nu ii nimic gravhappy

| Mariella a răspuns:

Esti insarcinata.
ce sa iei? adio de la parinti

| alexandra_1890 a răspuns:

No-spa sau advil! advilul isi face efectul mai repede decat no-spa! (proprie experientabatting eyelashes

| gina09 explică:

Mariella.fara frica nu's insarcinata am 14 ani. mersi tuturor:X:*