| Wildnis a întrebat:

Buna TPU am 16 ani si sunt baiat, de cateva zile ma simt umflat in burta ma si doare in partea de sus, ce sa fac? Niste remedi? Sau in cateva zile o sa-mi treaca?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Posibil sa fie din cauza alimentatiei, ai mancat dulciuri, fast food sau pur si simplu ti-a picat ceva greu. Fa repaus alimentar cateva ore, apoi mananca ceva usor. Tine regim o perioada si daca nu iti trece in cateva zile, mergi la un gastroenterolog.

| Wildnis explică (pentru AdelinaC):

Intr-o duminica seara am mancat oua si pe la 2 mi s-a facut rau si de atunci mie rau, eu cred sa nu fie de la oua poate erau cam vechi sau ceva de genu, multumesc de staf big grin

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat