| smile95vs a întrebat:

ma numesc andrei sau smile pentru inceput vreau sa va spun ca as vrea imi fac o formatie(trupa) rock, am mai facut parte dintr-o trupa dar din pacate s-a destramat din cauza neintelegerilor, am fost un vocalist de exceptie si acum as vrea sa imi fac alta, as avea nevoie de baieti nu cu multa experient da sa se priceapa cat de cat, nu de genul,, nu am pus niciodata mana pe asa ceva,, as avea nevoie de 2 chitaristi, un tobosar(baterist), si unu la clape. Nu vreau sa sune rautacios dar baieti sa aiba propriile instrumente deoarece nu imi permit sa cumpar si dupa asta sa le strice asa ca daca sunt a voastre o sa umblati cu grisa. va multumesc pentru atentie si daca v-ar interesa contactati-ma la id-ul crazzy_smile95

1 răspuns:
| albastrucanoaptea a răspuns:

Mda. Si rockul imi inchipui ca nu are nici o legatura cu gramatica. Sa vedem. Esti (asum eu) nascut in 95, ceea ce nu iti da mai mult de 16 ani (adica un moment prielnic educatiei mai degraba decat rock-ului), ai facut parte dintr-o trupa (dumnezeu cu mila care anume) care s-a destramat - da' tu ai fost vocalist DE EXCEPTIE. Pacat ca nu te racoleaza nimeni, na, cum sa-ti zic? Toate bune si frumoase, inteleg, da' tu vrei cu tot dinadinsul sa faci o alta formatie si te-ai gandit sa cauti oameni, ghici unde? Pe TPU happy Nu incerci tu, mai bine, sa ii cauti acolo unde ar trebui cautati? Adica in lumea muzicii. Ai fost solistul unei trupe si nu ai apucat sa cunosti, pe parcurs, oameni care sa intruneasca aceste calitati pe care le ceri tu acum? Fii serios. Esti un pusti care vrea (pentru prima oara in viata lui) sa isi faca o trupa. Chiar si asa, sfaturile mele de mai sus raman valabile. Succes!