| smile95vs a întrebat:

ma numesc andrei sau smilehappy pentru inceput vreau sa va spun ca as vrea imi fac o formatie(trupa) rock, am mai facut parte dintr-o trupa dar din pacate s-a destramat din cauza neintelegerilor sad, am fost un vocalist de exceptie si acum as vrea sa imi fac alta, as avea nevoie de baieti nu cu multa experient da sa se priceapa cat de cat, nu de genul,, nu am pus niciodata mana pe asa cevalaughing,, as avea nevoie de 2 chitaristi, un tobosar(baterist), si unu la clape. Nu vreau sa sune rautacios dar baieti sa aiba propriile instrumente deoarece nu imi permit sa cumpar si dupa asta sa le strice asa ca daca sunt a voastre o sa umblati cu grisa. va multumesc pentru atentie si daca v-ar interesa contactati-ma la id-ul crazzy_smile95

3 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Si eu am vrut sa-mi infintez o trupa rock-pop dar pana la urma toti membri au plecat c au zis ca nu vor sa.si cumpere instrumente

| TheThingThatShouldNotBe a răspuns:

Eu cant la chitara de ceva timpthinking da tu de unde esti?

| smile95vs explică:

Thethingthatshouldnotbe da-mi id-ul tau