| smile95vs a întrebat:

ma numesc andrei sau smilehappy pentru inceput vreau sa va spun ca as vrea imi fac o formatie(trupa) rock, am mai facut parte dintr-o trupa dar din pacate s-a destramat din cauza neintelegerilor, am fost un vocalist de exceptie si acum as vrea sa imi fac alta, as avea nevoie de baieti nu cu multa experienta da sa se priceapa cat de cat, nu de genul,, nu am pus niciodata mana pe asa ceva,, laughingas avea nevoie de 2 chitaristi, un tobosar(baterist), si unu la clape. Nu vreau sa sune rautacios dar baieti sa aiba propriile instrumente deoarece nu imi permit sa cumpar si dupa asta sa le strice asa ca daca sunt ale voastre o sa umblati cu grija. va multumesc pentru atentie si daca v-ar interesa contactati-ma la id-ul crazzy_smile95 si daca doriti sa ma intrebati ceva despre formatie si alte chesti la id-ul crazzy_smile95 si va voi ascultawinking

1 răspuns:
| EnterSandman a răspuns:

As chitarist de ceva ani, si eu zic ca ma pricep...hai ca ati bag id, si ati dau niste coverewinking