| TheBlackEmo a întrebat:

Vreau sa îmi fac o trupa pop-rock sau pop,si alte idei,dar fara manele populara si dance! Am nevoie de un baterist si un chitarist, eu sunt vocalist...astept si fete si baieti!

5 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Nu ne arati si un demo? ca sa stim si noi cu cine avem de-a face

| 夢想家兩次 a răspuns (pentru RockNbeer):

De ce nu faci niste afise si le pui prin oras?
scuzti-ma ca raspund pentru alta persoana dar altfel nu apare

| RockNbeer a răspuns (pentru 夢想家兩次):

Este mult mai ieftin si mai practic pe internet.
Dar slabe sansa sa gaseasca pe cineva, chiar si pe internet.

| Blagandrey a răspuns:

Poate ar fi mai usor daca ne-ai spune de unde esti ca sa lumea daca se poate alatura trupei tale.

| MegamortX a răspuns:

Nu-ţi trebuie şi basist?