| Cristiana_2725 a întrebat:

Ma numesc Cristiana, si am 16 ani. Cunosc un baiat de vreo 2-3 ani si am avut o relatie cu el, doar de 2 luni si am inceput sa tin la el si nu pot sa-l uit. Problema e ca de vreo 2-3 luni ne-am despartit si acum de vreo 2-3 saptamani am inceput sa tinem din nou legatura, si dorim sa ne impacam dar mama nu mai este de acord cu relatia noastra; spune ca nu e de mine si nu ne potrivim. Ce sa ma faccrying. a spus ca daca ma impac cu el nu ma mai lasa sa ies afara deloc. crying

6 răspunsuri:
| Criss96 a răspuns:

Pai incearca o perioada sa fi cu el fara sa stie mama ta sh incearca sa ii spui mamei tale chesti gen: mama baiatul acela s-a schimbat, mi-a sp x si y ca ma place cu adevarat... te descurci u, mai ales daca il placi vei reusi :*

| Neimportant a răspuns:

Încearcă să vorbeşti cu mama ta de la "mama la fiică" şi explică-i că tu pe acest băiat îl iubeşti şi nu îţi este bine fără el şi dacă nu vrea să mai suferi să te lase cu el. Numai că nu prea contează părerea mamei tale. happy contează dragostea care i-o porţi lui. Împacă-te cu elbatting eyelashes
Numai bine.
Take care!

| euI a răspuns:

Nu ii spune mamei tale de relatie pana nu aveti deja un timp impreuna

| Vvistula a răspuns:

Impacate cu el si ascunde relatia de mama ta daca nu merge incearca sa ii explici ca poate o sa te inteleaga pana la urma

| andrey96 a răspuns:

Serus Cristiana.Poi tu ar trebui sa faci dupa cum iti spune inima nu mama ta.Va puteti iubi si in taina fara ca ea sa nu afle nimic.Mai lasa opiniile mamei tale de o parte si urmeaza-ti inima.Nu ai nimic de pierdut.Sau mai bine spune-i mamei tale ca indiferent de voia ei voi oricum va veti iubi.si pana la urma se va obisnui.SI CEL MAI HAIN SUFLET SE INMOAIE IN FATA DRAGOSTEI!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Dar nu trebuie sa ii spui ca esti cu el :-s, cand iesi afara, spune-i ca iesi cu fetele happy