| Adriana_2189 a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva?
Doresc sa dau la facultatea de medicina, dar nu stiu exact din ce materii trebuie sa dau pentru admiterea la facultate.Este adevarat ca din chimie, biologie si engleza?
P. S:Sunt profil real(Mate-Info)

3 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Se da biologie 60 de puncte si chimie sau fizica 40 de puncte

am foarte multe cunostinte care REGRETA ca au dat la medicina
chiar daca se descurca cu invatatul cu se descurca cu banii
un atlas e peste 400 ron

am vrut sa dau si eu la medicina dar m-am razgandit

| MiK3L a răspuns:

Chimie, bio, evident o limba straina, si un pic de fizica.

| Roxana_7186 a răspuns:

Dar mai exact dn ce oras? Deoarece la Timisoara se da doar dn bio 60 de intrebari si 20 din chimie.winking Si eu dau la medicina. si nu mi se pare extraordinar de greu. daca ai vrea sa mai vb da-mi add pe id roxy_b3b3lusha_dulcika. :*