| kagome17 a întrebat:

maine este majoratul unei prietene, vreau si eu cateva pedepse... cele mai bune funda

Răspuns Câştigător
| Diiaanna a răspuns:

Pai ai putea sa incepi cu cea mai cunoscuta, cred, sa sune la un numar la intamplare si sa il/o roage sa ii cante sau sa ii spuna la multi ani, sa ia un fruct, un mar sau o lamaie, cu gura dintr`un bol cu apa, sa alcatuiasca o fraza din cuvinte care incep cu aceeasi litera, sa faca o declaratie de dragoste din cuvinte mai nepotrivite pentru asa ceva. de ex tigaie, ceapa, valiza etc, sau ce va mai trece prin cap sau sa isi cerata iertare de la parinti.