| 12789 a întrebat:

In curand se apropie majoratul celei mai bune prietene si nu prea stiu ce sa ii iau. M-am gandit sa ii iau o tableta. Ea are tot ce isi doreste si chiar nu stiu ce sa ii mai iau. As vrea sa ma ajutati cu cateva idei inedite. Vreau sa o surprind intr-un mod placut. Ne cunoastem foarte bine si suntem fparte apropiate. Dau funda!

2 răspunsuri:
| 4Yourself a răspuns:

Daca o cunosti de mult timp inseamna ca ii stii si gusturile. Incearca sa ii iei ceva de durata, deoarece se va bucura sa stie ca este de la tine. Ceva frumos, de durata si inedit, dar cel mai important este sa fie din suflet. Mult noroc.

| bragarea12345 a răspuns:

Buna! Eu cred ca trebuie sa o rasfeti ducand-o la masaj sau la un salon.Sau sa ii spui cat de mult ti la ea ca prietena. Spec ca te-am ajutat! Funda? happy