| anonim_4396 a întrebat:

Peste câteva ore zbor spre România și mâine 27 iunie ma duc la majoratul celei mai bune prietene a mea pe care o cunosc de la 3 ani.batting eyelashes Bun spuneți-mi și mie joculețe pe care ii le putem face la majorat.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| NoKidding a răspuns:

Hmmmmthinking Adevar sau provocare?
Ar mai fi un joc. dar nu mai tin minte cum se numeste, era asa: fiecare isi alege niste carti(de ex tu alegi septarii), altu. damele, si tot asa, dupa ce fiecare si'a ales cu ce carti sunt, le intorci pe spate si le amesteci(pe o masa, podea), iar unu din voi pune o porunca(ex. cartea asta da o tura de casa...) iar apoi alege o carte, iar cine era cu cartea aia facea porunca.

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Puteti juca "invarte sticla" sau uite aici ceva, desi nu cred ca unele sunt pentru majorat, ci pentru copii mai mici http://www.ghidpetrecericopii.ro/jocuri.html

| Teo_6515 a răspuns:

Sau daca aveti, jucati twister. Efectul e garantat si nu va mai saturati de el.