| al3_9910 a întrebat:

Vreau si eu idei de cadouri pentru majoratul celei mai bune prietene...mersi:*:*:*... dau fundita si voturiwinking

1 răspuns:
| Psihiatra a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena ar trebui sa stii ce`i place. Spre exemplu, ai outea sa-i faci un tricoul la comanda (tricoul sa fie culoarea ei preferata)si sa scrii pe el numele ei, un slogan cool, ceva simpatic(spre exemplu o poza cu Spongebob; mie mi se pare doolce). Ai putea sa-i iei un lucru pe care zice ea ca si`l doreshte(ex:o pereche de tenishi la care se tot uita la un magazin, de fiecare data cand trece pe acolo). Ai putea sa o intrebui mai discret ce vreahappy Mult noroc cu cadoul