| Bringthatbass a întrebat:

Mi-am facut twitter si nu prea stiu cum functioneaza... adica sa pun pose, mesaje, si altele. Cine stie? Va rog as vrea sa vorbesc cu Justin Bieber, dar nu stiu sa trimit mesaje si i-am dat Follow si cred ca si el mie

Răspuns Câştigător
| κλάους a răspuns:

Pe Twitter.com nu poti adauga poze. Poti doar mesaje. Intra in contul tau si du-te pe Twitter.Com si acolo o sa iti apara ceva in care sa scrii...si tu scrii acolo, iar toti care te urmaresc sau ii urmaresti o sa le apara mesajul. Pentru Justin Bieber dai Fallow din contul tau de twitter la pagina asta: http://twitter.com/#!/justinbieber

2 răspunsuri:
| alin a răspuns:

Si eu as dori sa vorbesc cu Stalin sau cu Hitler dar nu-mi dau seama inca cum ca nu stiu nici eu sa trimit mesaj...laughing

| κλάους a răspuns:

Am uitathappy : Daca vrei sa vorbesti cu Justin... dupa ce dai Follow la pagina aia, du-te pe Twitter.com si acolo unde scrii, sa scrii la inceput @justinbieber (si mesajul tau), si dau enter