| MistikkGirl a întrebat:

Salutare, e drept ce am auzit, ca pe twitter sunt logati chiar staruri adevarate? Eu as vrea sa vorbesc cu cineva, de ex cu Justin Bieber, dar sa-i scriu ceva interesant, si numaidecit in limba engleza, ce ma'ti sfatui? Ca el sa-mi raspunda si mie...

Răspuns Câştigător
| HappyUserUnknown a răspuns:

Da, multe vedete au twitter sau chiar facebook, insa nu-ti raspund. Ei folosesc site-urile astea pentru. a-si tine fanii la curent, nu pentru. a vb. cu ei, din 2 motive: primul motiv e ca n-au timp, si al 2lea motiv e ca daca ti-ar raspunde tie, un alt fan ar vedea asta si s-ar supara ca nu i-a raspuns si lui, asa ca n-ar mai fi fanul vedetei (Justin Bieber in cazul de fata). Asa, starul si-ar pierde din fani si ar muri de foame laughing. Intelegi? Folosesc site-urile doar pentru. stiri =).

2 răspunsuri:
| smiley11231 a răspuns:

Da, e adevarat, pe twitter au cont si celebritatile si la oamneii pe care vrei sa ii ai in lista ta de prieteni trebuie sa le dai un fel de cerere de prietenie... si la justin ( ex. ), ai putea sa ii trimiti un mesaj sau dupa ce a scris el ceva ai acolo: reply. apesi pe ala si iti da ceva de genu : @justinbieber si ii scrii. eu i-am scris dar nu mi-a scris inapoi pentru ca are ff multe followingwinking
maybe fundita?
hee hee o zi buna! sper ca te-am putut ajutawinking

| larrysukk a răspuns:

Da este adevarat...
chiar sunt staruri adevarate
uite twitter-ul lui justin bieber:http://twitter.com/justinbieber
numai ca trebuie sa iti faci cont ca sa poti vorbi
mult succes;)
fundita?:X:X:X:X