| Dudu521 a întrebat:

De curand am si eu Twitter numai ca nu prea stiu cum se foloseste straight face Cum trimit mesaje unei persoana?! cumva ma duc pe profilul acelei persoana si dau Tweet?! Si cum trimit un mesaj pe profilul meu...?! Adica fara sa trimit doar la anumite persoana! Pentru toti cei care ma urmaresc ( follow)! CUM?!

FUNDA!

1 răspuns:
| DarkAngelz a răspuns:

Frate incearca pe situ-l. oficial ca trebuie sa fie ajutor pentru noi veniti eu nu am twitter dar daca nu.merge asa incearca aplicatia android, cu aplicatii e mereu mai usor SUCCES