| anonim_4396 a întrebat:

Buna mie imi place metin2 ro dar nu stiu de ce nu-mi merge imi spune ceva de 3D CUM SA FAC SAMI MEARGA DAU FUNDA DAU FUNDA

1 răspuns:
| silux a răspuns:

Uite aici : http://www.3dpchip.com/3dpchip/3dp/chip_down_en.php

acest program o sati arate daca nu ai draivere instalate :)

Il instalezi, apoi intri in el si o sati arate toate driverele tale care iti trebuie pentru calculator. Ex : Placa Video +.
Adica +, ai instalat placa video, care vezi ca n-are + instaleazale. Add rex_com17. Funda? :D