| DeDe_Andreea_1998 a întrebat:

Nu stiu ce mi s-a intamplat cu facebook-ul dar atunci cand intru nu mai imi apare poza de profil, de coperta. imi apare alb si cu o partratica in mijloc. asta mi s-a intamplat acum o zi. acum imi apare mesaje, cereri de prietenie, notificari una sub alta. si sincer nu stiu ce sa fac. vreau sa il fac la normal. si nu mai imi apare nici culoare totul alb si scrisul apare. in rest nimic. nu mai apare nici pozele puse de alte persoane sau de alte pagini. Va rog ajutati-ma! Va multumesc!

Dau Fundita! happy

3 răspunsuri:
| coriinawtf a răspuns:

Poate trebuie sati actualizezi Adobe flash player

| DeDe_Andreea_1998 explică (pentru coriinawtf):

Da, dar ce legatura ar avea Adobe flash player cu facebook-ul. intr-un final Adobe e pentru ca sa poti juca jocuri pe fb nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citeste-ti mesajele! Ti-am lasat link-ul intr-un mesaj aici pe TPU! Expira pe 1 dec 2013!