| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

nu stiu exact cum sta treaba, dar totusi, va intreb.big grin
Am vazut ca multe persoane au un forum (pe diverse subiecte ) [unde vorbesc intre ei], si as vrea si eu sa imi fac unul.happy
Daca vreti sa ma ajutati, explicati-mi, dar. ca la prosti. x_x laughing) {ca altfel, nu cred ca o sa pricep.hee hee }
Fundita :*:*
ps. Nu vreau blog!

3 răspunsuri:
| Pentagram a răspuns:

pai poti sa iti faci forum pe http://www.forumgratuit.ro/ trebuie sa scrie undeva creeaza un forum ceva de genu mrg te duce la o pagina care trebuie sa iti alegi cum vrei sa iti arate formul alegi ce vrei pe acolo. dupa ce l-ai ales dai next nu mai stiu ce zice :D dupa ceea scrii acolo titlul sa forumul tau. il descrii, ii pui o adresa de ex www.exemplu.forumgratuit.ro la celelalte doua eu nu am facut nimic dupa ceea la admin information iti scrii emailul si parola dupa ce dai next sau mrg.mai scrii inca odata parola. asa dupa iti da adresa de la formul tau dai clic pe ea si iti arata acolo log in lasi admin sa nu il stergi ala e numele tau iti scrii doar parola apoi dai de exemplu la you first forum si dai new topic ii dai un titlu scrii ceva pe acolo si dai siteul la mai multe persoane hai ca nu e greu trebuie sa incerci...sa imi spui daca ai reusit

| girl99as_7693 a răspuns:

Intra pe my.forum.ro si fa-ti un forum, este gratis

| sNukki a răspuns:

Te-aş putea ajuta să-ţi faci unul... dă-mi PM cu ID tau sa vorbimwinking