| gaby_1815 a întrebat:

o sa plec in excursie pe munte cu clasa si pe langa obiectivele de vizitat vrem sa facem si farse sa ne distram si sa ne simtim bine noaptea ...plz propuneri de farse, distractii funda+vot

Răspuns Câştigător
| cOrinutSsaa5 a răspuns:

Paiii`laughing...
1) sa ii puiii` unuia pasta de dinti sa se usuce siii` dimineatSsa sa aiba mustata`!puppy dog eyes
2)sa il udati pe unu` cu apa si ala sa se trezeasca brusclaughing e aprobata de un prietenhee heelaughing
3)sa faceti foc de tabara neaparatlove struck
4)adevarat sau provocare nu lipseste niciodastasmug
5)cam atatlaughinglove struck
Distractie placutaa`!:X

1 răspuns:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Pai:
1) carti pe dezbracate;
2)carti pe sarutari(chiar si fata cu fata sau baiat cu baiat)
3)sa cantati...
4) nu mai stiulaughing
dar primele 2 idei sunt super...le-am facut si eu in clasa a 8-a cand am fost in excursie de 2 zile...mai ales aia cu dezbracatul e tarelaughing