| cristina1928 a întrebat:

SALL TPU
miercuri plec intr-o excursie cu clasa si nu stiu ce sa facem ca sa ne distram...nu vrau sa ie nici jocuri de copii mici...cine imi da cele mai interesante propuneri are fundita GARANTAT

Răspuns Câştigător
| Compas_1161 a răspuns:

In masina jucati carti, spuneti bancuri, etc.la destinatie plimbati-va, faceti poze, jucati ce jocuri va plac, dansati, uitati-va la filme.

3 răspunsuri:
| Scriitoarea a răspuns:

Adevar sau provocare, delta x, tomapant. Te ajuta cu ceva? Funda?

| FitaDeVedeta a răspuns:

Poti asculta muzica, poti juca sah, table... funda pls?

| bianca_2073 a răspuns:

Faptul ca esti impreuna cu prietenii tai este o super distractie. Puteti sa mergeti sa explorati locul in care mergeti. Asa va veiti distra de minune iti garantez sau puteti sa povestiti ce vi s-a intamplat in ultima perioada(lucruri amuzante)