| anonim_4396 a întrebat:

oare exista zane si sirene, raspunsuri serioase.please!

9 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Si cand te-ai trezit erai pe Marte, intr-un pat cu apa, admirai curcubeul cu 8 culori si te uitai la ploaia cu foc. Oh, desigur ca nu exista. Si la vasrta de 11 ani sa intrebi asa ceva e...jenant.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Părerile sunt împărțite http://www.lovendal.net/......sei-sale/. Dacă ai citit articolul aproape că te-a convins, totuți după ani de zile, doamna care a fotografiat așa zisa zână a recunoscut că este un trucaj. Chiar și tu poți o zână sau o sirenă!

| AnonimuXYZ a răspuns:

Sincer nu cred ca exista big grin stai linistita ca este un raspuns serios. nu stiu cati ani ai si oricum nu vreau sa rad de tine sau asa ceva. in orice caz mi se pare totusi minunat sa mai credem in zane si sirene...adica sa traim intr-o lume a noastra imaginara big grin tu poti crede absolut ce vrei in legatura cu aceste "fiinte"(altfel nu stiu cum sa le spun). cum am mai zis, sincer nu cred ca exista.

| danusikd a răspuns:

Desigur ca nu. astea sint doar povesti.e un raspuns destul de serios nu glumesc

| myru_6393 a răspuns:

Nu nu exista fundita?

| MadnessCaffe a răspuns:

Pfoa... normal ca exista. in plus exista si inorogi,dragoni,zmei,ciclopi,vrajitoare, mos craciun, henry omul de zapada...

| Saya_1767 a răspuns:

Am eu o sirena in cadakiss

| Gorillaz a răspuns:

Mai nu neaparat, nu va ganditi va rog ca sunt nebun dar uite, monstrul din Lochness? Sunt cateva dovezi care nu s au lamurit, si intr a devar sunt mistere ale planetei nedescoperite sau rezolvate, adica planeta noastra nu e explorata 100% si continuu, nu poti stii ce se afla peste tot, e farte posibil sa fie si animale nedescoperite care se ascund extrem de bine, cum spuneam nu se stie dar se banuiesc, NU ma credeti nebun! laughing bine oricum zane si sirene... poate in inchipuirea noastra cand vedem o persoana draga, oricum cand eram mic puteam sa jur ca am vazut un inger la fereastra bunicilor si eram la etajul 3 deci nu va ganditi ca a fost o farsa sau ceva laughing poate mi a jucat mintea feste dar cum spuneam, ceva mister tot exsta si poate fi frumos sa speri sau oricum sa acorzi un minim de credibilitate tuturor informatiilor noi primite

| andreea2011 a răspuns:

Nu eu am pus intrb...doar am scris o aici...o fata de sapte ani a pusoÎ