| 84738493 a întrebat:

Vreau un raspuns rapid la astatonguerietena mea cea mai buna crede in zane si sirene! Eu nu prea stiu ce sa cred:
-Sa cred in zane ca si ea,
-Sa nu mai fiu prietena cu ea si sa-i spun ca e nebuna,
-Sa fim prietene dar sa nu cred pentru. ca nu are dovezi, dar spune ca a vazut ceva (nu vrea sa imi spuna ce) si e foarte speriata cand vorbeste despre asta.
Va rog o mica dovada ca exista zane sau sirene (Poze, Video) va rog din suflet! Raspunsuri serioase si rapide va rog!

6 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Bună cryele,
Există zâne şi sirene, doar dacă îţi imaginezi. Nu are rost să nu mai fi prietenă cu ea doar pentru acest motiv. Dovezi?! Nu cred că există. Dar dacă arată un user, vreau să văd şi eu.
Nu te certa cu ea, poate până la urmă o să îşi dea seama cu trecerea timpului.

Baftă!
Să îmi spui cum a mers până la urmă. big grin
O zi splendidă tuturor userilor, vă urează xGrapheex!

| DenisaAbdn a răspuns:

Zane exista. Eu sunt una dintre ele. Ce vrei mai mult? Poarta-te frumos cu prietena ta si iti voi darui praf de stele.

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

N-am nicio dovada cu sirene sau zane si serios, CREDE IN ZANE?!?!
Ori are peste 18 ani si e acloolica (LOL) ori pur si simplu, sa mai fi pretena cu ea si sa ii spui ca n-are cum sa exista numa in filme, desene animate etc... P.S. am o dovada (nu cred in ea) ca o venit Iisus Hristos pe cer (:))). Uite-o!:http://www.youtube.com/watch?v=wLP7Ke9tge4, mai am prostii de astea:http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| InsartIuzarneimHiar a răspuns:

N-am nicio dovada cu sirene sau zane si serios, CREDE IN ZANE?!?!
Ori are peste 18 ani si e acloolica (LOL) ori pur si simplu, sa mai fi pretena cu ea si sa ii spui ca n-are cum sa exista numa in filme, desene animate etc... P.S. am o dovada (nu cred in ea) ca o venit Iisus Hristos pe cer (:))). Uite-o!:http://www.youtube.com/watch?v=wLP7Ke9tge4, mai am prostii de astea:http://www.youtube.com/......ttp?/watch Prostii nu? ehh?

| costina2002 a răspuns:

Exista ca in primul rand sirene intra pe protv si vezi un videoclip cu sirene iar apoiintra pe dovada ca exista zane si o sa vezi o poza cu o zana