| crissu_6749 a întrebat:

Prietena mea ii placea de un baiat acel baiat ii placea de ea si a aflat ieri ca acel baiat era cu o alta fata... ce sa faca?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Ce sa NU faca:
-Sa incerce sa-i desparta
-Sa sufere dupa el
-Sa creada ca doar cu el era fericita

2 răspunsuri:
| zozolyyop a răspuns:

Ehh pai sa incerce sa-l uite sau cea mai buna solutie sa lase timpul sa le rezolve pe toate am trecut si eu prin asta cel mai bine e sa lase timpul sa le rezolve pe toate si pana la urma mai exista baieti laughing...

| tina28 a răspuns:

In primul rand sa afle daca intre cei doi exista o relatie serioasa si daca da at sa nu ma insiste chiar daca ii place, dar daca baiatul o place si doreste sa vb cu ea la un suc atunci are toate sansele sa fie cu el... sfatuiesteo sa se intalneasca cu el in privat chiar daca o sa aiba emoti sau sa isi dea un loc de intalnire si sa ii sp de sentimentele ei pentru el, incercare moarte nu are, asa ca nu vad ce are de pierdut