| andutza_2277 a întrebat:

sa va spun povestea mea, dupa care as vrea sa ma ajutati si fara mistouri. daca aveti chef de asa ceva mai bine nu mai raspundeti ca chiar sufar,
in prezent vb cu un baiat, nu il iubesc desi ii spun asta mereu adica el imi spune ca ma iubeste si eu ii zic,, si eu,,. dar tin la el, tine foarte mult la mine, ma iubescte e in stare de orice sa faca pentru mine, am crezut ca il iubesc dar nu e asa, eu iubesc alta persoana(asta e alta poveste). cum sa fac sa ma iubeasca din ce in ce mai putin,? el zice ca ma iubeste pentru faptul ca il ascult, ca fac ce imi spune el, cum sa fac, dar sa fie ceva mai incetisor, nu vreau sa-i spun ca nu il iubesc si ca nu mai vreau sa vb cu el, pentru ca il va durea f tare, va suferi si eu nu vrea, va rog ajutati-ma.

FUNDA

3 răspunsuri:
| Gazulina a răspuns:

De preferat ar fi sa ii spui repede`.sa nu il lasi sa isi faca sperantsee`.straight face Sau daca ti se pare prea greu. nu il mai asculta si lui nu o sa ii placaa si o sa va despartiti dar de preferat ar fi sa ii spui in fata va aprecia mai mult sinceritatea ta` :*
! Suuccess` >big grin

| lauracraciun a răspuns:

Sa iti spun drept.incetisor nu exista pentru c orice i-ai spune l-ar ranistraight face.in plus faptul ca i-ai raspuns la fel i-a facut sperante si oarecum,, i-ai alimentat" sentimele fata de tine.eu zic ca ar trebui sa ii spui ca sentimentele fata de el au inceput sa scada incet incet si ca ar trebui sa reveniti la relatia de prietenie dinaintestraight face. asta este si eu am avut o situatie asemanatoate si decat sa in fac sa se indragosteasca si mai mult de mine i-am spus adevaraulstraight face...ii va trece si va gasi o alta fata care sa il asculate si de care sa-i placa.baftastraight face

| EnterSandman a răspuns:

"Pleznestel" cu adevarul direct in bornau, nu vad alta solutie happy
Sad bat true...