| cryss_6160 a întrebat:

Se gasesc pe net tutoriale pentru biliard? Daca da unde(preferabil in romana,, nu prea le am asa bine cu engleza:d)? As vrea un tutorial care sa te invete de la 0 sa joci...adica nu stiu amsolut nimiiic in afara ca trebuia sa lovesc cu tac-ul bila alba care trebuie sa loveasca o alta minge ca sa intre in gaura... dar as vrea sa stiu cum trebuie tinut tacul in mana sau chesti de genu.
Dau funda + voturi!

2 răspunsuri:
| JeffHardyFanForLife a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=TmDpHpeEJuc,Ai partea, 1, 2, 3, 4, 5 etc Fundita?

| Visoiu_Gabi_1983 a răspuns:

Http://www.trickshot.ro
la sectiunea lectii de biliard gasesti tutoriale in limba romana.