| Fluture a întrebat:

Buna searaa! love struck In primul rand. m-am impacat cu fratemeooo laughing))))). Asa. apoi. Maine seara am un chef:p. E ziua de nastere a unor colegi care st nascuti in aceiasi zi.nu st frati si se petrec la un restaurant-bar:p. Toata saptamana am fost stresati la scoala sa punem bani sa le luam cadouri si.colac peste pupaza. s-a mai gandit inca un coleg sa-si faca si eel ziua ca ei dupa ce noi luasem cadouri celor doi si.nu prea mai aveam bani. Am mai pus ce am m pus.si am strans 50 de ron. Acum intrebarea e. ce ii putem lua acelui coleg de 50 de ron? Celorlalti le-am luat cate o bratara de argint si cate o bluza[este un baiat si o fata],. Deci. ce ii putem cumpara colegului de 50 de ron?thinking Orice parere e bine venita. Multumesc anticipat:p

1 răspuns:
| i44na a răspuns:

Pai eu i-as lua un tricou(la baieti i mai complicat...), un film(asta i-am luat eu unui colegbig grin), o husa pentru cd-uri sau poti pur si simpu sa-i iei o feliciare si sa-i pui banii in plic sa-si ia ce vrea.
sper ca te-am ajutatwinking