| Addicted2sweets a întrebat:

Hey guys! ziua mea va fi peste cateva zile si implinesc 12 ani! o so petrec cu parintii si cu 2 prietene la un restaurant. Dati-mi si mie sfaturi de cadouri! mi-as dori un tel dar in afara de asta? please spuneti-mi ce ati primit voi laq varsta mea sau nu stiu ce va doriti! fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Buna :]
Eu mi-as dori un costum cosplay, na. XD
Conteaza ce vrei tu nu ce vrem noi :] Daca iti doresti un telefon nou asta iti iei. big grin Sau daca este o excursie in curand le poti cere sa te lase in excursie thinking Sau sa mergeti tu si prietenele tale dupa restaurant intr-un parc de distractii love struck
Nu te gandi ca esti prea mare, ce`as da eu sa merg acum in parc...big grin

Succes :] Si La multi ani ^^

1 răspuns:
| UninspiredName a răspuns:

Dc iti pasa de cadouri? Ce iti aduc prietenii ta iti aduc. Ziua de nastere este un prilej de a-ti avea prietenii aproape si a te distra cu ei. fara sa aiba importanta ce primesti. Fiecare cu ce vrea de la viata.