| justin99 a întrebat:

maine este ziua unui coleg care face 13 ani...imi puteti da niste sugestii de cadouri?

5 răspunsuri:
| FanMovie a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un elicopter cu telecomanda... Sau ce își dorește, daca știi... De ex.: ce ți-am zis mai devreme, o carte de genul SF, daca ii place sa citească. Etc.

| LMAO a răspuns:

O minge
si depinde ce ii place insa ce ii poti lua cuiva care are ori ce sau caruia nu ii stii pasiunile? BANI corect?
funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i dai bani.cel mai simplu,eu asa fac. daca nu,cupleazate cu un prieten si cumparati ceva impreuna! poti sa-i iei o carte(jurnalul unui pusti,de ex),dulciuri,un joc,un dvd cu jocuri(fotbal, lupte, de ce ma e el pasionat)... sper ca te-am ajutat!
funda?big grin

| skulCS a răspuns:

Pai ai puea sa ii cumperi un tricou misto sau o pereche de blugi mai mulati ca asa sunt la moda. Sper ca te-am ajutat.- FUNDA?

| skulCS a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o pereche de blugi mulati sau un tricou misto. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDA?