| DillMillGayyeKajen a întrebat:

Bunahappy Spuneti-mi si mie cateva idei pentru un cadou de craciun pentru un baiat... orice dar nu bluza parfum ceas. ceva care sa ii ramana amintire.Dau funda :*

3 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Poti sa-i faci ceva personalizat. O perna cu poza lui. sau o cana. Vezi tu ca sunt standuri in magazinele astea mari. Bafta!

| Daysee a răspuns:

Ar fi frumos sa ii faci o surpriza, ceva ce nu va uita niciodata si ceva de care o sa va amintiti cu drag peste cativa ani. Ar fi special sa ii faci ceva personalizat, daca stii sa crosetezi e perfect ii poti face o bluza poate nu va iesi foarte bine dar macar gestul sa fie apreciat. Majoritatea oamenilor le cumpara persoanelor dragi din magazine, cum ai spus si tu bluze parfumuri ceasuri etc. Nu prea am inspiratie, incearca sa faci un album cu poze unde sunteti voi doi sau un caiet cu toate amintirile voastre frumoase. Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa.

| Fluture a răspuns:

Rama foto, un lantisor dintr-acela cu loc pentru poza, si sa bagi acolo o pozica cu voi doi. :*