| NicollNikkyKv a întrebat:

Heii'..am nevoie de un sfat..Trebuie sa-i iau un cadou la un baiat, dar nu stiu ce... Eu m-am gandit la un parfum sau la un ceas?!

Astept si cateva pareri de la voi...!

Funda!

Răspuns Câştigător
| KirigayaKirito a răspuns:

Paii nu stiu, e o idee ok, dar daca vrei special, sau daca ai o relatie foarte buna cu acel baiat, incearca sa pui intr-o cutie, un ceas, si hartiute rupte bucatele pe care sa scrii ceva, pe fiecare( de ex ''Esti un prieten foarte bun'' ''Bff'' ''Te iubesc'') Bla bla, ai prins ideea! happy
Mai poti sa ii duci muuulte baloane, si un parfum pe langa, pe baloane sa desenezi fete! happy Ori un tricou personalizat, ori o cana draguta in care sa-i pui bomboane multe, pe langa o bratara sau o sticla de sampanie! puppy dog eyes
Eu ti-am dat niste idei practice, dragute si nu foarte scumpe!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

I mai poti lua un pulovar ca tot e iarna

| Serafir a răspuns:

Un tricou nu ii ajunge?

| Pufffx a răspuns:

Da un parfum sau un ceas sau ceva din argint daca poarta. Bafta:*.

| DarkBlood32 a răspuns:

Niste prezervative. Glumesc. Deci poti sa-i iei un tricou, sau cum ai zis tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca un ceas e de ajuns dar mai dai si un tricou sau ceva. Gasesti tu ceva! Bafta!

| AndreeeexD a răspuns:

Un parfun e foarte bunn! Ar fi frumos! Dar mai adauga si o ciocolata ca sa fie tot timpul dulce :X Bafta!

| Monster97 a răspuns:

Deci baietilor le plac lucrurile simple nu ii da ceva scump ca in afara ca dai multi bani alt ceva nu obtii dci rezumate la ceva simplu subiectiv si asa mai departe din optiunile pe care le-ai dat dai un ceas

| jumbobadboy a răspuns:

Vezi ce ii place, de ce ii atras, pune pe un prieten de al lui sa-l intrebe ce si-ar dori de Craciu si iai cadoul preferat.

| VreauMulteRaspunsuri a răspuns:

Pai eu as zice sa iesiti mai pe seara prin oras la un restaurant sau undeva undeva sa va simtiti bine, si daca este posibil sa stati la unul dintre voi acasa.
P.S. Doar daca sunteti adolescenti

| Bbyw a răspuns:

Poti sa-i iei un fular, sau o caciula sau un tricou personalizat. O alta varianta ar fi sa ii iei o sticla de whisky sau vin sau ceva de genu' asta. Sper ca te-am ajutat.

| NijaMT2 a răspuns:

Da, ar fi frumos un parfum sau un ceas! Sau poate ii iei un colier, o bratara sau ceva!

| MaduuCriss a răspuns:

E ok asa.Parerea mea