| BYBY a întrebat:

Stiti melodia despre care vorbesc eu?
O canta 3 barbati.acum nu mai stiu sa fie 3se, sau akcent, nu mai stiu.
si era o fata intr-un spital, pe hol, si astepta sa nasca maicasa un baiat, fratele ei, si maicasa tot tzipa, si ea se intreba de ce nu iese copilul, si parca a adormit si s-a dus in spatiu.si acolo l-a vazut pe fratioru` ei, si l-a luat de mana.si chestii din astea, si cand s-a trezit maicasa nascuse... O stiti? Dau fuundaaaa!

Răspuns Câştigător
| Alkyda a răspuns:

Voltaj & Deepside Deejays - I Wanna Be Free

6 răspunsuri:
| isabella_7213 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=uwsxMJUkIOU Voltaj-I wanna be free.

sper ca te-am ajutat.
funda?;;)

| Rebecca a răspuns:

Da. ii super melodia. O canta voltaj si deepside deejays si se numeste "I wanna be free". :*

| Horanhugsme a răspuns:

Deepside Deejays & Voltaj - I Wanna Be Free

| Oana2098 a răspuns:

Vlotaj-I wanna be free
http://www.youtube.com/watch?v=uwsxMJUkIOU
fundita?:*

| Kerli a răspuns:

Nu era oare voltaj - i wanna be free?

| Alyy_3284 a răspuns:

Buna.O stiu da e cantata de voltajhee hee.se numeste I Wanna Be Free.