| TheToxicNightmare a întrebat:

Era o reclama de la BRD sau BCR (nu mai stiu) parca la inceput era un copil care canta la pian o melodie. Stiti cumva cum se numeste melodia aia pe care o canta copilul ala la pian? Fundawinking.

9 răspunsuri:
| Mara15 a răspuns:

Este Ciprian Porumbescu-Balada pentru vioara si pian in MI minor http://www.youtube.com/watch?v=VzBXJB_otlc

| Mara15 a răspuns:

*narcisa nu-ti da funda pentru ca nu asa se numeste cantecul.

Răspuns utilizator avertizat
| narcisa_8097 a răspuns:

Melodia se numeste pinklovesti te rog funda!

| narcisa_8097 a răspuns:

Fundaaaaa?

| narcisa_8097 a răspuns:

Fundaaa te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Njt! si eu caut melodia aia de ceva timp a mai fost la o reclama la ford mondeo 2005 parca (dar e super)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut de foarte mult timp melodia... si nu gasesc nimic "se numeste pinklovesti"

| EBG a răspuns:

Njt! si mie imi place melodia si o caut de ceva timp dar nu o gasesc era si la o reclama Ford Mondeo (2005 parca)