| metalheart a întrebat:

Buna stiu ca poate nu se potriveste categoria dar stie cineva cand s-a nascut andrei goreci? (baiatul din craiova care a fost ucis in octombrie 2010)si ce parere aveti de asta? http://www.youtube.com/watch?v=-tQdaOLpatM

2 răspunsuri:
| PisikaNeagra a răspuns:

Ma fascineaza criminalistica si sunt frustrata de ce pot face unii!
e groaznic cum unii oameni pot ucide din placerea lor nebuna!
andrei goreci : a avut 17 cand a fost ucis
sper ca te-am ajutatwinking

| metalheart explică:

Multumesc dar ma gandeam ca stii data nasterii. intr-un filmulet r.i.p andrei goreci, la sfarsit arata data nasterii dar nu am retinut. am impresia ca era aprilie/mai.multumesc oricum